Titulinis » Naujienos » Po titanų mūšio į finalą keliauja "Lokiai - Poseidonas"

Po titanų mūšio į finalą keliauja "Lokiai - Poseidonas"

2013-04-27
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono finalo ketverto „Akropolio“ taurei laimėti pirmajame pusfinalyje šeštadienį Kauno „Akropolio“ ledo arenoje Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ 8:6 (3:3, 3:2, 2:1) įveikė Klaipėdos „Baltiją“ ir tapo pirmąja finalininke.

Įvarčius Elektrėnų komandai pelnė Andrius Poškus (03:56), Dominykas Škadauskas (06:56, 34:41), Valdas Škadauskas (14:56, 28:28, 59:56), N.Aubinas (31:52, 53:57). „Baltijoje“ pasižymėjo Michailas Cvetkovas (04:36), Vitas Strazdas (10:31, 43:14), Andrejus Konovalovas (16:33, 36:35), Valdas Gailius (27:16).

Dvikovoje nuo pirmųjų rungtynių minučių „Lokiai – Poseidonas“ užgulė varžovų vartus ir nuolat grasino vartininkui vargindami jį metimais iš įvairių distancijų. Elektrėnų komanda tris kartus pirmavo, varžovai rasdavo būdų lyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje jau „Baltija“ išsiveržė į priekį, tačiau ir tai nesutrikdė Elektrėnų komandos, kuri atsakė net trimis įvarčiais iš eilės.

Kėlinio pabaigoje „Baltija“ sušvelnino rezultatą ir turėjo galimybę lyginti rezultatą, tačiau neišnaudojo situacijos vienas prieš vieną.

Paskutiniajame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ perlaužė rungtynių eigą žaisdami mažumoje, kai N.Aubinas dar kartą persvėrė rezultatą Elektrėnų klubo naudai 7:6.

„Baltija“ bandė gelbėtis kėlinio pabaigoje, tačiau keičiant vartininką šeštu aikštės žaidėju nespėjo atlikti keitimo ir klaipėdiečiai ant ledo buvo septyniese. Pagal taisykles iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutėms už tokį pažeidimą skiriamas baudinys.

Jį išnaudojo V.Škadauskas, ir „Lokiai – Poseidonas“ šventė sunkią pergalę 8:6.