Titulinis » Naujienos » Po nelengvos kovos „Orakulas“ nusileido „Feniksui“ (FOTO)

Po nelengvos kovos „Orakulas“ nusileido „Feniksui“ (FOTO)

2021-12-06
 Gruodžio 1-ąją „Pramogų arenoje“ pečius surėmė Vilniaus „Orakulas“ ir Vilniaus „Feniksas“. „Feniksas“ LRML čempionatų senbuvį „Orakulą“ nugalėjo rezultatu 3:4 (1:2, 0:2, 2:0).

Susitikimo įvarčių sąskaitą įpusėjus kėliniui savarankiškai pelnytu įvarčiu atidarė „Fenikso“ žaidėjas Nerijus Pranckus (0:1, 12:27). „Orakului“ nespėjus atsitokėti į vartus krenta dar vienas ritulys: Nerijus Pranckus įsirašė dublį (0:2, 13:40, rez. perd. Almantas Rastenis). Įvartis pelnytas „feniksų“ varžovams kovojant mažumoje. Netrukus progą sužaisti daugumoje gauna ir „Orakulas“: rezultatyviai ataką užbaigė Artiom Sidorov (1:2, 15:18, rez. perd. Stanislovas Paliukėnas, Kazimieras Vasilevskis).

Antrasis kėlinys dar labiau komplikavo „Orakulo“ padėtį. „Orakulo“ gynyba ir vartininkas Boleslav Konopackij nesulaikė Domanto Varnio sviestą ritulį (1:3, 28:18, rez. perd. Ernestas Čepulis). Pametę ritulį prie savo vartų „Orakulo“ žaidėjai liko nubausti dar kartą: situaciją maksimaliai išnaudojo Ernestas Čepulis (1:4, 33:56).

Paskutiniame kėlinyje žaidimas pasisuko priešinga linkme. Dvi iš eilės padarytos „feniksų“ klaidos leido „Orakului“ pulti penkiese prieš tris. Čia Artiomo Sidorovo įvartis pagaliau „atrišo“ Kristupo Pranckiečio saugomus „Fenikso“ vartus (2:4, 47:29, rez. perd. Kazimieras Vasilevskis). Neparėjus nė trims minutėms „Fenikso“ vartų tinklą pasiekė Pavelo Jermakovo mestas ritulys (3:4, 50:07, rez. perd. Pavel Nogtev). „Fenikso“ gynėjams įveikti ir rezultatui išlyginti likusių 10 minučių „Orakului“ nepakako.

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Pavel Nogtev („Orakulas“) ir Domantas Varnys („Feniksas“).

Lapkričio 29 d. Vilniuje tarp Trakų „Galvės“ ir Kauno „Bizonų-Ekobazės“ užvirė kova, verta trilerio vardo. Ambicingos LRML komandos demonstravo greitas atsakančias atakas, tad žaidimas visą laiką priminė lenktynes – nė viena iš komandų neatsiliko daugiau nei vienu įvarčiu. Įnirtingas mūšis tarp turnyrinės lentelės kaimynines pozicijas užimančių komandų baigėsi lygiosiomis, tad atsakomybės už pergalę našta buvo perkelta ant vartininkų pečių – nugalėtoją išaiškino baudinių serija. Taiklesni buvo „bizonai“, varžovus nugalėję rezultatu 6:7 (1:2, 3:2, 2:2, 0:1). „Galvė“ jau antrą kartą šį sezoną patiria nesėkmingą baudinių seriją – pirmose čempionato rungtynėse nusileido „Feniksui“. Kauno „Bizonų-Ekobazės“ vartus sergėjo Ovidijus Vaičiūnas, Trakų „Galvės“ – Albertas Grinevičius.

Pirmasis susitikimo įvartis priklausė Kauno komandos žaidėjui Adui Kirdeikiui (0:1, 06:58, rez. perd. Michail Starkov, Sergejus Kiršys). Trakų „Galvė“ atsakė individualiu Artūro Vyšniausko įvarčiu (1:1, 17:54). Baigiantis kėliniui į „Galvės“ vartus nuslydo Simo Bakaus mestas ritulys (1:2, 18:21, rez. perd. Sergejus Kiršys, Michail Starkov).

Antrajame kėlinyje scenarijus kartojosi: Artūras Vyšniauskas antrą kartą individualiu įvarčiu išlygino rezultatą (2:2, 25:56). „Bizonai-Ekobazė“ realizavo dar vieną ataką: kauniečius vėl į priekį išvedė Michail Starkov (2:3, 28:07, rez. perd. Simas Bakus). Netrukus „bizonų“ klaida pasinaudojo ir daugumoje rezultatyviai sužaidė „Galvė“: vartininką nuginklavo Gediminas Tubutis (3:3, 30:24, rez. perd. Giedrius Lekandra, Marius Muralius). Komandos ir toliau žaidė vienodu ritmu: senkant paskutinei kėlinio minutei varžovai dar kartą apsikeičia įvarčiais. Ritulį į trakiškių vartus pasiuntė Tautvydas Urbonas (3:4, 39:05, rez. perd. Šarūnas Citavičius), o po pusės minutės rezultatą lygina Marius Muralius (4:4, 39:39:, rez. perd. Karolis Andrikonis).

Trečiajame kėlinyje vėl viskas prasidėjo nuo nulio. Tik šįkart pirmieji pelnyti įvartį suskubo „Galvės“ ledo ritulininkai. Pirmą kartą susitikime Trakų komandą į priekį išvedė Andriaus Karpičiaus tikslus metimas (5:4, 46:13). Trapiu pranašumu komanda džiaugėsi lygiai dvi minutes: status quo atstatė Martynas Petrauskas (5:5, 48:13). „Bizonai“ ir toliau demonstravo vos per žingsnį geresnę formą: po minutės Michailo Starkovo įvartis vėl paliko „Galvę“ už nugaros (5:6, 49:47, rez. perd. Adas Kirdeikis). Trakiškiai dar kartą įrodė savo užsispyrimą kovoti iki galo ir švieslentei skaičiuojant paskutinę rungtynių minutę Raimond Vaškevič gražiu įvarčiu išlygino rezultatą (6:6, 59:17, rez per. Karolis Andrikonis, Andrius Karpičius).

Baudinių serijoje taiklesni buvo „bizonai“. Trakų komandoje baudinį realizavo Tomas Vaškevič, Kauno komandoje – Dovydas Žiūkas ir Martynas Petrauskas.

Geriausių rungtynių žaidėjų laurai atiteko Artūrui Vyšniauskui (Trakų „Galvė“) ir Martynui Petrauskui (Kauno „Bizonai-Ekoabzė“).