Titulinis » Naujienos » Po kietos kovos „Hockey Punks“ minimaliu skirtumu įveikė „Baltų ainius“ (2 VIDEO, rungtynių apžvalga)

2016-02-19
 Lietuvos ledo ritulio čempionate labai svarbią pergalę varžovų aikštelėje iškovojo Vilniaus „Hockey Punks“ klubas, kuris 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius“ ir kurį laiką gali jaustis saugus dėl užimamos ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę žaisti finaliniame ketverte.

Aktyviai šiose rungtynėse žaidę kauniečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Eriko Sadausko smūgio (1:15), tačiau patys suteikė progą varžovams išlyginti rezultatą, kai pažeidė taisykles ir liko keturiese ant ledo.

Algimantas Visockas (13:28) išnaudojo varžovų pašalinimą iš aikštelės ir išlygino rezultatą.

Pergalę Vilniaus klubui išplėšė fantastišku smūgiu pasižymėjęs Lietuvos rinktinės kapitonas Mindaugas Kieras (30:16), kuris smūgiu nuo mėlynos linijos pataikė į varžovų vartininko gertuvę ir numušė ją nuo vartų tinklo. Tokius smūgius M.Kieras mėgsta vadinti - „cakt“ ir tokių smūgių gynėjas pasigedo olimpinėje atrankoje.

Po šio įvarčio dvi baudos minutes užsidirbo Vilniaus klubo vartininkas Artūras Pavliukovas, kuris bėgdamas nuo ledo per atidėtą varžovų nuobaudą sugebėjo neleistinai kliudyti kaunietį.

Ant ledo iškart kilo konfliktas ir dvi baudos minutes užsidirbo dar vienas sostinės klubo atstovas.

Paskutiniajame kėlinyje abi komandos žaidė kietai, rinko baudos minutes, kauniečiai žaidė be vartininko, tačiau rezultatas nebepasikeitė.

„Hockey Punks“ keturiais taškais atitrūko nuo Kauno klubo ir trimis taškais atsilieka nuo trijomis rungtynėmis daugiau sužaidusios Juodupės „Juodupės“ klubo.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks penktadienį 19.30 val., kai Elektrėnuose susitiks vietos „Energija“ ir „Rokiškis“.