Titulinis » Naujienos » Po ketvirto pralaimėjimo lietuvių likimas spręsis paskutinėse turnyro rungtynėse

2021-12-19
 Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinei nepavyko sėkmingai užbaigti Rumunijoje vykstančio pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono kovų.

Paskutinėse čempionato rungtynėse Lietuvos rinktinė 2:5 pralaimėjo Pietų Korėjos bendraamžiams ir susikomplikavo savo situaciją turnyre. Dabar lietuvių likimas šiame divizione spręsis paskutinėse turnyro rungtynėse.

Jei 20:00 val. startuosiančiose rungtynėse Rumunija prieš Ispaniją iškovos bent tašką, pirmą kartą nuo IIHF sistemos pakeitimo 2011 metais Lietuvos rinktinė iškris į IIB divizioną.

Sekmadienio rungtynėse Korėja sėkmingiau pradėjo rungtynes pelnydama du įvarčius pirmajame kėlinyje. Tikslūs buvo Sungbinas Parkas ir Hyunseo Kimas.

Po pirmosios pertraukos lietuviams pavyko greitai atstatyti persvarą, kai Arturas Seniuta (20:47, rez. perd. Eimantas Noreika) ir Dovydas Laimutis (24:50, rez. perd. A. Seniuta, Jokūbas Minelga) dukart realizavo kiekybinę persvarą. Visgi, tai buvo viskas ką mūsų šalies atstovams pavyko pasiekti šiame susitikime: dar antrajame kėlinyje S. Parkas sugrąžino pranašumą korėjiečiams, o rungtynių pabaigoje įvarčiais pasižymėjo ir Jaeungas Hwangas bei Yunsukas Lee.