Titulinis » Naujienos » Po ilgos kovos Vilniaus „Lokiai“ vieninteliu įvarčiu palaužė Trakų „Galvę“ (FOTO)

2022-03-29
Vilniuje sužaistos dar vienos LRML čempionato antrojo rato rungtynės. Kovo 30-ąją susitiko Vilniaus „Lokių“ ir Trakų „Galvės“ ledo ritulininkai. Pirmajame rate „Galvė“ „Lokius“ įveikė rezultatu 6:2. Antrojo susitikimo metu pelnytas tik vienas įvartis, kurį įsirašė Vilniaus komanda: „Lokiai“ Trakų ledo ritulininkus nugalėjo rezultatu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). „Lokių“ vartus gynė Kristupas Pranckietis, „Galvės“ – Albertas Grinevičius.

Rungtynės pasižymėjo ne tik minimaliu įvarčių skaičiumi, bet ir negausiomis klaidomis. Visgi nė viena iš komandų nesugebėjo žaidžiant daugumoje pelnyti įvarčio.

Nė vienas įvartis nepraslydo į varžovų vartus ištisus du kėlinius. Trečiajame kėlinyje pirmą ir pergalingą „Lokių“ įvartį įmušė Aurimas Čepaitis (1:0, 52:20, rez. perd. Dmitrij Grikien, Karolis Rusinas).

Geriausiais susitikimo žaidėjai – Kristupas Pranckietis („Lokiai“) ir Andrej Jakušev („Galvė“).