Titulinis » Naujienos » Po atkaklios kovos „Baltica“ pripažino „Zelenograd“ ekipos pranašumą

Po atkaklios kovos „Baltica“ pripažino „Zelenograd“ ekipos pranašumą

2013-10-20
HC "Baltica" informacija
 Spalio 20 dieną jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse „Baltica“ išvykoje antrą kartą susitiko su Rusijos „Zelenograd“ ekipa.

Lietuvos ekipos vartus gynė Vladislavas Kuzminas. „Baltica“ rungtynes pradėjo energingai ir jau 4-ą minutę Linardas Mazurs-Mago pelnė įvartį (1:0). 12-ą minutę už grubumą nubausti Sergėjus Boytsovas ir Vladislavas Barulinas. Po kelių minučių esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, rezultatą išlygino rusas K. Poplevinas (I. Prochorov, V. Charkov). 16-ą minutę už kojos pakišimą baudą gavo „Zelenograd“ žaidėjas R. Aksionovas, kurio pražanga leido lietuviams išsiveržti į priekį. Įvartį į rusų vartus pelnė L. Rimjansas (M.O. Freimanis, S. Šostaks).

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, o 27-ą minutę rezulatą išlygino rusas Vladimiras Charkovas (2:2). 35-ą minutę prasižengė lietuvių puolėjas A. Petrovas, tačiau varžovams persvaros išnaudoti nepavyko. 39-ą minutę „Balticos“ ekipą į priekį išvedė Konstantinas Isaevas (K. Kolokolov). Persvara lietuviai džiaugėsi neilgai, nes dar tą pačią minutę rezultatą išlygino „Zelenograd“ žaidėjas Lukašas Potočekas (3:3).

Trečiajame kėlinyje ir vėl pasižymėjo rusų ekipos puolėjas L. Potočekas, kuris po A. Kurtanidzės perdavimo pasiuntė ritulį į lietuvių vartus (3:4). 49-ą minutę  šeimininkų persvarą padidino K. Poplevinas (I. Prochorov). 50-ą minutę „Balticos“ ekipa pažeidė taisykles ir gavo komandinę baudą. Per keletą minučių prasižengė ir dar du lietuvių žaidėjai bei vienas rusas, tačiau nei vienai komandai persvaros išnaudoti nepavyko. 54-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje „Zelenograd“ žaidėjas Ivanas Prochorovas pelnė dar vieną įvartį (3:6). 57-ą minutę po varžovų žaidėjo pražangos „Balticos“ komanda sušvelnino rezultatą, įvartį pelnė L. Mazurs-Mago (M. Freimanis, L. Rimjans). Per likusias minutes komandų atakos buvo nerezultatyvios ir varžovai šventė pergalę.

Spalio 22 dieną „Baltica“ išvykoje susitiks su „Tveriči“ ekipa.