Titulinis » Naujienos » Po atkaklios kovos - "Maxima Favorit" pergalė

Po atkaklios kovos - "Maxima Favorit" pergalė

2013-02-04
NVLRL informacija
Pirmąjį Vasario šeštadienį įvyko U-12 amžiaus grupės Nacionalinės vaikų ledo ritulio varžybos tarp Rokiškio RSC ir „Maxima Favorit“. Susitikimą laimėjo „Maxima Favorit“ ekipa rezultatu 4:7 (1:1, 1:1, 2:5).

Pirmasis kėlinys prasidėjo rokiškėnų įvarčių, netrukus tuo pačiu atsakė ir elektrėniškiai. Vyko įtempta kova, puolimas po puolimo, tačiau pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis. Nei viena komanda nenorėjo užleisti laimėtojo vietos.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu K. Blažio įvarčiu ir rezultatas pasikeitė Rokiškio naudai, tačiau džiaugtis jie galėjo neilgai, likus keturiom minutėm iki antrojo kėlinio pabaigos „Maxima Favorit“ žaidėjas T. Milašius išlygino rezultatą.

Susiemę ir supratę, kad Rokiškio RSC nepasiduos taip lengvai, „Maxima Favorit“ nesustabdomai atakavo varžovų vartus. Penkios minutės po trečio kėlinio pradžios, taiklus K. Šumsko įvartis, po trisdešimties sekundžių dar viena taikli ataka. Rezultatų skirtumas didėja Elektrėnų naudai. Dar vienas taiklus M. Miliūno smūgis ir komandas skiria trijų įvarčių skirtumas. Rokiškio RSC susigriebė ir atsakė dvejais taikliais įvarčiais, tačiau ir paskutiniais. Elektrėnai dar pelno du įvarčius ir akivaizdžiai tampa varžybų nugalėtojais.

Rokiškio RSC  - „Maxima Favorit“ 4:7 (1:1, 1:1, 2:5)

Rokiškio RSC: K. Blažys 4 įvarčiai.

„Maxima Favorit“: T. Milašius 3, M. Miliūnas 2, R. Adamonis ir K. Šumskas po 1 įvartį.