Titulinis » Naujienos » Planetos ledo ritulio pirmenybėse sekmadienio vakarą pergales iškovojo skandinavai (4 VIDEO)

2016-05-16
BNS ir hockey.lt informacija
 Pirmąją nesėkmę Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio ledo ritulio čempionate patyrė vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos rinktinė.

Aštuonių komandų A grupės lyderiai Čekijos (15 tšk.) ledo ritulininkai sekmadienį nelauktai po baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) nusileido į ketvirtąją poziciją pakilusiai Danijos (8 tšk.)

Sočio olimpinių žaidynių vicečempionai Švedijos ledo ritulininkai tik po baudinių serijos 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) įveikė į ketvirtąją poziciją pakilusią Šveicarijos (8 tšk.) ekipą ir su 13 taškų pakilo į antrą vietą aštuonių komandų A grupėje.

Šioje grupėje pirmauja vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas  6 0 1 0 5  14:24   2

B grupės šeštojo turo dvikovoje trečią pergalę iškovojo ir į trečią vietą pakilo Vokietijos (10 tšk.) komanda, 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) įveikusi į ketvirtąją poziciją smuktelėjusią JAV (9 tšk.) ekipą.

Šeštąją pergalę čempionate iškovojo ir vienvaldžiais B grupės lyderiais tapo Suomijos (18 tšk.) ledo ritulininkai, 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) nugalėję penktojoje pozicijoje likusią Slovakijos (6 tšk.) komandą.

Suomius pirmadienį gali pavyti čempionės titulą ginanti Kanados (15 taškų) rinktinė, kuri šešto turo susitikimą žais su Prancūzijos ekipa.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija       6 6 0 0 0  25:6   18
2. Kanada        5 5 0 0 0  30:4   15
3. Vokietija     6 3 0 1 2  18:18  10
4. JAV           6 3 0 0 3  20:15   9
5. Slovakija     6 2 0 0 4  12:21   6
6. Prancūzija    5 1 1 0 3  11:16   5
7. Vengrija      6 1 0 0 5  10:27   3
8. Baltarusija   6 1 0 0 5  13:32   3