Titulinis » Naujienos » Pirmojo LRML atkrintamųjų etapo rezultatai

Pirmojo LRML atkrintamųjų etapo rezultatai

2023-04-17
LRML inf. Foto V.Aleinikovaitė
Balandžio 16 d. Elektrėnuose vyko kelios pirmojo LRML apkrintamųjų etapo, ketvirfinalio, rungtynės. Vienose iš jų, susikovė „Trakų Galvė" bei Vilniaus „Lokiai".
Pirmojo kėlinio metu nepasižymėjo nei vienas žaidėjas. Kova buvo įtempta, tačiau niekam nepavyko pelnyti ilgai lauktojo įvarčio.
Prasidėjus antrajam kėliniui ant ledo užsidegė aistros ir buvo skirta nemažai baudos minučių, o žaidžiant mažumoje, Vilniaus „Lokių" žaidėjas Karolis Rusinas (27:07 min., rez. perd. Karolis Janušauskas) pranoko priešininkų vartininką ir pelnė įvartį. Taip kėlinys baigėsi rezultatu 0:1.
Trečiasis kėlinys buvo dar įdomesnis, nes vos per ketvirtadalį kėlinio „Trakų Galvė" išsiveržė į priekį dviem įvarčiais, kurių autoriais tapo Gabrielius Dirvinskas (43:27 min., rez. perd. Marius Gaidys ir Romualdas Poteiko) bei Tomas Vaškevič (44:09 min., rez. perd. Evgenij Gladin). Beveik iki pačios pabaigos komandoms nepavyko pasižymėti, tačiau paskutinę minutę Rokas Parangovskij (59:12 min., rez. perd. Tomas Vaškevič) užbaigė rungtynes pelnydamas paskutinį įvartį.  „Trakų Galvė" laimėjo rungtynes rezultatu 3:1 (0:0; 0:1; 3:0) ir pateko į pusfinalį, kur jų jau laukia Kauno „Bizonai-Ekobazė“.

Tą patį vakarą, dar vienose ketvirtfinalio rungtynėse, kovojo Vilniaus „Orakulo" ir „Kaunas Hockey" komandos. Vos prasidėjus pirmajam kėliniui, „Kaunas Hockey" žaidėjas Karolis Misiūnas (00:21 min., rez. perd. Edgaras Stašys) neįtikėtinu greičiu aplenkė visus priešininkus bei pelnė įvartį. Taip pat po poros minučių pasižymėjo Paulius Bigenis (03:10 min., rez. perd. Šarūnas Juška ir Edgaras Stašys).  Vilniaus „Orakulo" atstovui Artiom Sidorov (07:42 min., rez. perd. Pavel Nogtev ir Vitalij Daukševič) pavyko sušvelninti rezultatą ir kėlinys pasibaigė rezultatu 1:2.
Antrajame kėlinyje „Kaunas Hockey"  faktiškai nebepaliko jokių vilčių varžovams, pelnydami net tris įvarčius paeiliui. Pirmąjį pelnė Vytautas Zdanevičius (22:56 min.), antrąjį Virginijus Spaičys (26:30 min., rez. perd. Mindaugas Norkus bei Tomas Lietuvnikas), o trečiąjį pelnė Sergej Obožin (34:57 min., rez. perd. Elvinas Malcius).
Tačiau trečiame kėlinyje jau Vilniaus „Orakulo" komanda nustebino sirgalius pelnydama, vieną po kito, du įvarčius. Jų autoriais tapo Artiom Sidorov (47:19 min.) bei Vitalij Daukševič (51:58 min., rez. perd. Pavel Jermakov ir Jurij Goriančikov). Baigiantis rungtynėms įtampa didėjo, bet kauniečiai išsprendė visus klausimus, kai Karolis Misiūnas (58:15 min., rez. perd. Elvinas Malcius) bei Šarūnas Juška (58:42 min.) du kartus pranoko „Orakulo" vartininką ir iškovojo savo komandai pergalę, galutiniu rezultatu 3:7 (1:2; 0:3; 2:2).  „Kaunas Hockey" ekipa užtikrintai pateko į LRML antrąjį pusfinalį, kuriame dėl kelialapio į finalą, kovos prieš Vilniaus „Ober - Haus" komandą.