Titulinis » Naujienos » Pirmoji Vilniaus GV pergalė U-12 divizione

Pirmoji Vilniaus GV pergalė U-12 divizione

2013-10-15
 Pirmąją pergalę NVLRL pirmenybėse iškovojo Vilniaus GV komanda. Vilniečiai, rungtyniaujantys amžiaus grupėje U-12, namuose rezultatu 7:4 įveikė Kaliningrado komandą JTZ.

Išvakarėse iškovoję įspūdingą pergalę Kaune (rezultatu 22:0 nugalėtas Kauno GRV), jaunieji Rusijos ledo ritulininkai buvo pasiryžę kovoti dėl pergalės ir Vilniuje. Po pirmojo kėlinio JTZ pirmavo 2:1, o po antrojo - 4:3. Atrodė, kad mačo nugalėtojas spręsis tik rungtynių pabaigoje, tačiau su tokia nuostata nebuvo linkę taikstytis aikštės šeimininkai. Per pirmąsias keturias paskutiniojo kėlinio minutes vilniečiai pelnė du įvarčius ir po ilgos pertraukos vėl šiame susitikime išsiveržė į priekį. Tai visiškai sutrikdė iki tol gan gerai rungtyniavusius rusus ir tuo pasinaudoję GV žaidėjai dar du kartus nuginklavo svečių ekipos vartininką. Laimėję ketvirtąjį kėlinį rezultatu 4:0, aikštės šeiminikai įsirašė tris taškus į turnyro lentelę.

Vilniaus GV - Kaliningrado JTZ 7:4 (1:2, 2:2, 4:0).
GV: R.Plepys 3, M.Dumčius 2, R.Marcinkevičius, J.Šusterovas po 1 įvartį.
JTZ: D.Mežujevas, D.Vojkinas, G.Gavrikovas, J.Belikovas po 1 įvartį.