Titulinis » Naujienos » Pirmoji „Energijos“ pergalė turnyre Elektrėnuose

Pirmoji „Energijos“ pergalė turnyre Elektrėnuose

2013-08-25

A.Čerepanovo taurės turnyre Elektrėnuose sekmadienį vietos „Energija“ nenuvylė rekordiškai daug susirinkusių žiūrovų – 825 ir iškovojo pirmąją pergalę. Lietuvos komanda 6:4 (1:1, 4:1, 1:1) įveikė Didžiosios Britanijos U-20 rinktinę.

Pirmieji pasižymėjo britai (09:04), tačiau „Energija“ atsakė net penkiais įvarčiais iš eilės. Pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Laisvydas Rimkus (09:48, Justinas Vėželis, Antonas Korneičiukas).

Antrajame kėlinyje įsibėgėjusios „Energijos“ atotrūkį didino Artūras Katulis (24:00), baudinį uždirbęs Donatas Vitte (25:42), Andrius Židkovas (28:00, J.Vėželis, Karolis Kubilius) ir Aivaras Bendžius (30:06, Rolandas Aliukonis, Martynas Šlikas).

Britai sušvelnino skirtumą iki 5:2, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Algimantas Visockas (44:22, M.Šlikas) padidino skirtumą iki 6:2.

Besibaigiant rungtynėms varžovai dviem įvarčiais rezultatą sušvelnino.

Ši pergalė leido iš „Energijai“ iš turnyrinės lentelės dugno šoktelti į trečią vietą.

Kitose dienos rungtynėse Omsko „Jastreby“ (Rusija) turėjo vargo su Lenkijos U-20 rinktine – 3:2 (1:0, 2:1, 0:1), o Baltarusijos U-18 rinktinė garbingai priešinosi turnyro lyderei, Stupino „Kapitan“ (Rusija) komandai 3:4 (0:2, 1:2, 2:0).

Turnyrinė lentelė po antrosios dienos (vieta, komanda, rungtynės, įvarčių santykis, taškai):
  1. Stupino HK „Kapitan“             3   17:9   9
  2. Omsko „Jastreby“                   3   13:6   9
  3. Elektrėnų „Energija“              3   14:15  3
  4. Baltarusija U-18                     3    8:11  2
  5. Lenkija U-20                           3    7:12  2
  6. Didžioji Britanija U-20           3    8:14  2