Titulinis » Naujienos » Pirmasis kauniečių pralaimėjimas

Pirmasis kauniečių pralaimėjimas

2014-11-07
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate pirmąją nesėkmę patyrė Kauno „Baltų ainiai“, kurie išvykoje 4:8 (0:3, 1:1, 3:4) nerado vaistų prieš Elektrėnų „Lokių – Poseidono“ puolimą.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose rungtynėse aikštelės šeimininkai saugų pranašumą užsitikrino per pusę pirmojo kėlinio kai po dviejų Nicko Aubino ir Andriaus Poškaus įvarčio pirmavo 3:0.

Antrąjį kėlinį kauniečiai pradėjo žaibišku Dovydo Streckio įvarčiu (30:32), tačiau į rūbinę šypsodamiesi išėjo elektrėniškiai – nuotaikos pridėjo Andrejaus Prichodko įvartis (39:49).

Antrojo kėlinio viduryje komandą bandė užvesti kaunietis Jevgenijus Čiugajus (48:06), tačiau artimiausias dvi minutes Laisvydas Kudrevičius (49:21) ir Lukas Vėželis (50:42, mažuma) skaudžiai nubaudė Kauno komandą ir svečiai neberado jėgų atsitiesti.

Rungtynių pabaigoje komandos dar apsikeitė įvarčiais, tačiau pirmojo pralaimėjimo sezone „Baltų ainiai“ neišvengė.

„Lokiai – Posseidonas“: N.Aubinas 2, A.Poškus, A.Prichodko, L.Kudrevičius, L.Vėželis, D.Škadauskas, V.Fiščevas po 1 įvartį.
„Baltų ainiai“: M.Krikštanaitis 2, D.Streckis, J.Čiugajus po 1 įvartį.