Titulinis » Naujienos » Pirmąsias savo rungtynes „Lokiai“ pažymėjo pergale prieš „Taurą“ (FOTO)

Pirmąsias savo rungtynes „Lokiai“ pažymėjo pergale prieš „Taurą“ (FOTO)

2021-10-30
Spalio 28 d. pirmąsias naujojo LRML čempionato sezono rungtynes sužaidė dar dvi ledo ritulio komandos iš Vilniaus. „Taurui“ teko pripažinti „Lokių“ pranašumą ir tenkintis paguodos įvarčiu. Prie pergalingo rezultato 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) svariai prisidėjo pastaruosius keletą metų „Lokių“ komandoje žaidžiantis desantas iš buvusios LRML komandos Elektrėnų „Energija-2“.

Pirmieji „Lokių“ įvarčiai pelnyti antroje kėlinio pusėje: sąskaitą atidarė Dmitrij Grikien (1:0, 16:08), o paskutinę kėlinio minutę, „Lokiams“ turint kiekybinį žaidėjų pranašumą, prie šio indėlio prisidėjo taikliai smūgiavęs Karolis Rusinas (2:0, 19:40).

Antrajame kėlinyje „žvalgyba“ baigėsi ir tempas ėmė didėti. Ledo ritulininkai ėmė dažnai klysti. Kurį laiką abi komandos atlaikė varžovų puolimus nelygiomis jėgomis, tačiau abejones dėl susitikimo lyderių galutinai išsklaidė „lokio“ Tado Radvilos taiklus metimas, jo komandai žaidžiant mažumoje (3:0, 28:43, rez. perd. Karolis Rusinas, Dmitrij Grikien).

Paskutinis kėlinys sudėliojo visus taškus ant „i“. „Tauro“ vartininkas Kristijonas Damskis neatrėmė galingo tolimo ir Virginijaus Janušausko vizitine kortele jau tapusio metimo (4:0, 46:07, rez. perd. Karolis Rusinas, Tadas Radvila). Penktasis „Lokių“ įvartis pelnytas klasikine formule. Vartininką parklupdė antrasis Tado Radvilos taikliai smogtas ritulys (5:0, 52:32, rez. perd. Dmitrij Grikien). Visgi „Lokiams“ išlaikyti „sausų“ vartų nepavyko: baigiantis rungtynėms vartininkas Boleslavas Konopackij neatrėmė Manto Milašausko mesto ritulio (5:1, 57:54, rez. perd. Artūras Jermakovas, Marius Jurpalis).

Kaip geriausi rungtynių žaidėjai pasižymėjo du įvarčius pelnęs Tadas Radvila („Lokiai“) ir garbės įvarčio autorius Mantas Milašauskas („Tauras“).