Titulinis » Naujienos » Pirmajame kėlinyje turnyrinės lentelės „kaimynus“ pribloškusi „Energija“ šventė triuškinančią pergalę

2014-12-22
Sportas.lt informacija
Triuškinančią pergalę Baltarusijos aukščiausioje lygoje šventė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri pirmadienį namuose 7:3 (4:0, 2:0, 1:3) nepasigailėjo turnyrinės lentelės „kaimynų“ – Bresto „HC Brest-2“.

„Energija“ su varžovais nusprendė nejuokauti nuo pat rungtynių pradžios. Jau per pirmąjį kėlinį elektrėniškiai keturis kartus nuginklavo „HC Brest-2“ vartininką ir susikrovė solidžią persvarą – pasižymėjo Aivaras Bendžius (6:24 min.), Mindaugas Kieras (10:09), Karolis Kubilius (15:53) ir Andrius Židkovas (16:07).

Bresto komandos triuškinimą antrajame kėlinyje pratęsė puikiai žaidęs M.Kieras, įmušęs dar du įvarčius (28:18 ir 32:10). Paskutiniame rungtynių trečdalyje „HC Brest-2“ galiausiai pavyko nuginkluoti Donatą Žukovą – tiksliai smūgiavo Sergejus Zanko (41:35). Netrukus į „Energijos“ vartus krito ir antrasis įvartis – pasižymėjo Maksimas Šinkarukas (51:08). 53-ią minutę Elektrėnų komandos vartų ginti stojo jaunasis Maksimas Čiževskij. Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pelnė A.Židkovas (55:35), o paskutinėmis sekundėmis pasižymėti suspėjo Nikita Nikitiukas (59:36).

Antradienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą.

„Energija“ (32 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 8-ą vietą, o „HC Brest-2“ (30 tšk.) smuktelėjo į 9-ą poziciją tarp 11 klubų.