Titulinis » Naujienos » Persvaros neišlaikiusi „Energija“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu

Persvaros neišlaikiusi „Energija“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu

2014-02-24
 Pirmadienį prasidėjusiose Baltarusijos „Vyšaja“ ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose pralaimėjimą patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Persvaros neišlaikiusi „Energija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) pralaimėjo Minsko „Junior“ ir serijoje iki 3 pergalių atslieka 0:1.

Rungtynių pradžia Lietuvos komandai buvo itin sėkminga – sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes po Pauliaus Gintauto perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Aivaras Bendžius (4:01 min.). Deja, antrajame kėlinyje žaisdami daugumoje „Junior“ išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Dmitrijus Želnerovskis (27:34), o paskutiniame rungtynių trečdalyje šeimininkus į priekį išvedė Vladislavas Gridiuška (46:25).

Lietuvos komandos vartus daugiau nei 59 minutes (59:10) gynė Nerijus Dauksevičius, o likusį laiką rungtynių pabaigoje „Energija“ vartininką pakeitė aikštės žaidėju, bet rezultato nepajėgė išlyginti.

„Energija“ šiose rungtynėse vos kartą gavo progą žaisti daugumoje, o „Junior“ kiekybinį pranašumą turėjo tris sykius.

Tai buvo penktos šių komandų tarpusavio rungtynės ir trečia „Junior“ komandos pergalės. Kol kas visus „Energijos“ ir „Junior“ tarpusavio mačus laimėjo namuose žaidusi komanda.

Antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Minske.