Titulinis » Naujienos » Pergalę iškovojusi „Rokiškio“ ekipa įsitvirtino antroje Lietuvos čempionato vietoje

2016-01-24
 Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) svarbią pergalę iškovojo ir antroje turnyrinės lentelės pozicijoje įsitvirtino Rokiškio „Rokiškis“ ekipa.

Rokiškėnai sekmadienį 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) įveikė Kauno „Baltų ainių“ ledo ritulininkus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas per dvi dienas.

Pirmame kėlinyje Rokiškio ekipa buvo nubausta 6 baudos minutėmis, o „Baltų ainių“ - 4, tačiau nei vienai komandai nepavyko išnaudoti kiekybinės persvaros.

Antrame kėlinyje „Baltų ainių“ žaidėjas Jevgenijus Čiugajus sėdo ant nubaustų žaidėjų suolelio, o rokiškėnas Dominykas Deksnys (27:18) įmušė pirmą šeimininkų įvartį (1:0). Po mažiau nei minutės šeimininkų žaidėjas Tautvydas Urbonas taip pat buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, tačiau svečiams to išnaudoti nepavyko. Tik grįžus T.Urbonui po keliasdešimt sekundžių Karolis Šveikauskas (30:40) įmušė antrą šeimininkų įvartį - 2:0. Kėlinio pabaigoje „Baltų ainiams“ pirmą įvartį žaidžiant daugumoje įmušė J.Čiugajus (36:30).

Trečio kėlinio viduryje dviejų įvarčių pranašumą „Rokiškio“ ekipai sugrąžino Simas Sakaitis (51:02), o šią persvarą šeimininkai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Visas rungtynes „Rokiškio“ komandos vartus gynė Simas Baltrūnas, o „Baltų ainių“ - Lukas Jakšys.

„Rokiškio“ ekipa per 15 rungtynių yra iškovojusi 29 taškus ir įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu „Baltų ainiai“ per trylika mačų surinko 16 taškų ir tarp septynių komandų žengia penktoje vietoje.

Kitas rungtynes „Baltų ainiai“ sausio 27-ą dieną žais su Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipa, o „Rokiškis“ vilniečių pasipriešinimą išmėgins sausio 30-ą dieną.