Titulinis » Naujienos » Pergalę Elektrėnuose šventusi Lietuvos moterų rinktinė kyla į antrąją Baltijos čempionato poziciją

2022-10-31
Lietuvos moterų rinktinė tęsia savo pasirodymą Baltijos moterų ledo ritulio lygoje bei sužaidė pirmąsias rungtynes Lietuvoje.

Sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose Lietuvos moterų rinktinės kandidačių pagrindu sudaryta komanda susitiko su „L&L Hope“ ledo ritulininkėmis. Atkakliose rungtynėse triumfavo lietuvės, varžoves įveikusios 3:1.

Lietuvos rinktinei dar pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnė Klara Miuller, o paskutinę rungtynių minutę pergalę įtvirtino daugumą realizavusi Ramunė Maleckienė. Geriausia rungtynių žaidėja Lietuvos komandoje pripažinta vartininkė Emilija Simonsen.

Ši pergalė lietuvėms leido pakilti į antrąją BWHC poziciją. Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais lapkričio 20 dieną, taip pat Elektrėnuose, prieš „HS Riga“ ledo ritulininkes.