Titulinis » Naujienos » Per pirmąsias septynias minutes pelnę penkis įvarčius „Sparnai-staklės“ ekipa įveikė „Sūduvą“

2014-02-15
 Penktą pergalę per dešimt sužaistų rungtynių Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) Centro konferencijoje iškovojo Kauno „Sparnai-Staklės“ ekipa.

Ji itin rezultatyviose rungtynėse svečiuose 10:6 (5:1, 4:1, 1:4) nugalėjo pergalės džiaugsmo nepatyrusius Marijampolės „Sūduva“ ledo ritulininkus.

Kauniečiai varžovus pribloškė jau rungtynių pradžioje. Per mažiau nei septynias minutes „Sparnai-Staklės“ ledo ritulininkai įmušė net penkis įvarčius ir pribloškė varžovus. Pasižymėti pavyko Vaidui Gervė (00:15), Dainiui Tumenui (2:27), Tomui Fediakinui (3:25), Raimundui Vaitkevičiui (5:00) ir Remigijui Guogai (6:36).

Pirmasis įvartis į kauniečių vartus krito 17-ąją rungtynių minutę, kuomet tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Vaidas Pivoras (16:37).

Antrame kėlinyje „Sparnai-staklės“ ekipa padidino atotrūkį iki 7 įvarčių (9:2), o į lemiamą kėlinį išėjo atsipalaidavusi. Marijampoliečiai trečiame kėlinyje įmušė keturis įvarčius, tačiau varžovų atotrūkis buvo per didelis ir kauniečiai šeimininkus paliko be pergalių.

„Sparnai-staklės“ ledo ritulininkai su 15 taškų Centro konferencijoje užima trečią vietą, tuo tarpu „Sūduva“ rikiuojasi paskutinė - ketvirta.

Marijampolės „Sūduva“ - Kauno „Sparnai-Staklės“ 6:10 (1:5, 1:4, 4:1)
„Sūduva“: T.Fediakinas 4, V.Gervė 3, D.Tumenas R.Vatikevičius ir R.Guoga po 1 įvartį.
„Sparnai-Staklės“: V.Pivoras ir E.Vasiliauskas po 2, A.Voronovas ir R.Raibikis po 1 įvartį.