Titulinis » Naujienos » Paskutinę rungtynių sekundę P. Gintautas įvarčiu išplėšė pratęsimą

Paskutinę rungtynių sekundę P. Gintautas įvarčiu išplėšė pratęsimą

2022-10-08
Šeštadienį Norvegijoje dramatiškose rungtynėse sužibėjo „Sparta“ klubui atstovaujantis Paulius Gintautas.

Norvegijos aukščiausios lygos rungtynėse tarp „Sparta“ ir „Lillehammer“ svečiai rungtynių pabaigoje turėjo vieno įvarčio persvarą, bet tuomet iniciatyvos ėmėsi Lietuvos rinktinės puolėjas: likus vos vienai sekundei iki trečiojo kėlinio pabaigos jis tolimu metimu išlygino rezultatą. Deja, bet pratęsime „Sparta“ klubui nepavyko iškovoti pergalės ir po varžovų įvarčio teko pripažinti pralaimėjimą 2:3.

14:44 min. ant ledo šiose rungtynėse praleidęs P. Gintautas prisidėjo ir prie pirmojo savo komandos įvarčio atlikdamas jam rezultatyvų perdavimą. Taip pat jis keturis kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

10 rungtynių šiame „Fjordkraft-ligaen“ sezone sužaidęs P. Gintautas savo sąskaitoje jau turi 3 įvarčius bei 2 rezultatyvius perdavimus. Jo atstovaujama komanda lygoje žengia penkta.