Titulinis » Naujienos » Paskutinę minutę baudinių seriją išplėšę „Lokiai“ palaužė „Kaunas Hockey“ (fotogalerija)

2022-12-12
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
Pirmadienį Elektrėnų ledo arenoje dramatišką pergalę Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygoje (LRML) iškovojo kur kas gausesnę sudėtį šiose rungtynėse turėję Vilniaus „Lokiai“ (5 tšk.), kurie likus vos 32 sekundėms išplėšė baudinių seriją, po kurios 3:2 (0:0, 0:2 ,2:0) nugalėjo „Kaunas Hockey“ (8 tšk.) ledo ritulininkus.

Antrajame kėlinyje įvarčių sąskaitą „Kaunas Hockey“ komandoje atidarė Edgaras Stašys (33:31, rez. perd. Tomas Lietuvnikas ir Doyvdas Usovas), kuris išnaudojo vieno žaidėjo kiekybinę persvarą, kuomet prasižengė „Lokių“ žaidėjas Karolis Janušauskas.

Tiksint paskutinėms kėlinio minutėms kauniečių pranašumą iki dviejų padidino Paulius Bigenis (37:54, rez. perd. T.Lietuvnikas).

Trečiojo kėlinio pradžioje pirmąjį „Lokių“ įvartį rungtyniaujant daugumoje pelnė Justinas Čižius (46:34, rez. perd. Tadas Radvila) ir tada vilniečiai dar labiau suaktyvėjo spausdami varžovus.

Kai jau atrodė, kad pergalę švęs „Kaunas Hockey“, „Lokiai“ paskutinę susitikimo minutę suorganizavo sėkmingą ataką, kurią užbaigė jau ketvirtą įvartį šiame čempionate pelnęs Karolis Janušauskas (59:28, rez. perd. T.Radvila).

Baudinių serijoje vienintelis vartininką nuginklavo „Lokių“ žaidėjas K.Janušauskas ir pastarieji šventė pergalę.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju „Lokių“ gretose pripažintas K.Janušauskas, tuo tarpu „Kaunas Hockey“ – Paulius Bigenis.

„Lokių“ vartus visas rungtynes gynė Kristupas Pranckietis, tuo tarpu „Kaunas Hockey“ – Vilius Ramanauskas.

Kitos LRML čempionato rungtynės vyks gruodžio 15-ą dieną Kauno ledo arenoje tarp „Bizonų-Ekobazės“ (13 tšk.) ir „Trakų galvės“ (6 tšk.), tuo tarpu gruodžio 16-ą dieną turėjusios vykti „Ober-haus“ ir „Lokių“ rungtynės bus nukeltos dėl vykstančio pasaulio U-20 ledo ritulio IIA diviziono Kaune.