Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionato trečiasis turas grupėse baigėsi norvegų ir prancūzų pergalėmis (4 VIDEO)

2016-05-11
BNS informacija
 Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate antradienį baigėsi du trečiojo turo mačai.

Įketvirtąją vietą aštuonių ekipų A grupėje pakilo Šveicarijos rinktinė, po pratęsimo 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0) nugalėjusi Danijos ledo ritulininkus.

Antrą pergalę iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo Norvegijos (5 tšk.) rinktinė, 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) nugalėjusi į septintąją poziciją nukritusius Kazachstano (2 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 3 0 0 2 1 4:10 2

Į ketvirtąją vietą B grupėje pakilo Vokietijos ekipa, 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) privertusi pasiduoti Slovakijos komandą.

Antrą pergalę B grupėje iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo Prancūzijos (5 tšk.) ekipa, 6:2 (3:1, 1:0, 2:1) nugalėjusi septintojoje pozicijoje be taškų esančią Vengrijos komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada 3 3 0 0 0 20:2 9
2. Suomija 3 3 0 0 0 14:5 9
3. Slovakija 3 2 0 0 1 10:7 6
4. Prancūzija 3 1 1 0 1 10:9 5
5. Vokietija 3 1 0 1 1 8:9 4
6. JAV 3 1 0 0 2 9:11 3
7. Vengrija 3 0 0 0 3 4:17 0
8. Baltarusija 3 0 0 0 3 5:20 0