Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionato Rusijoje grupės varžybas pergalėmis baigė danai ir vokiečiai (4 VIDEO)

2016-05-17
BNS informacija
 Rusijoje vykstančiose šešiolikos komandų pasaulio ledo ritulio pirmenybėse į pabaigą artėja varžybos dvejose grupėse.

Aštuonių ekipų septintojo turo mače ketvirtąją vietą užimanti Danijos rinktinė, 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) nugalėjo autsaiderius Kazachstano ledo ritulininkus.

Ketvirtfinalio dalyve anksčiau tapusi Rusija 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) nugalėjo Norvegijos ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas  7 0 1 0 6  15:28   2

Trečiąją poziciją B grupėje užsitikrino Vokietijos ekipa, 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) privertusi pasiduoti septintojoje vietoje esančią Vengrijos komandą.

B grupės lyderės poziciją susigrąžino nugalėtojos titulą ginanti Kanados ekipa, 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) privertusi pasiduoti Prancūzijos komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada        6 6 0 0 0  34:4   18
2. Suomija       6 6 0 0 0  25:6   18
3. Vokietija     7 4 0 1 2  22:20  13
4. JAV           6 3 0 0 3  20:15   9
5. Slovakija     6 2 0 0 4  12:21   6
6. Prancūzija    6 1 1 0 4  11:20   5
7. Vengrija      7 1 0 0 6  12:31   3
8. Baltarusija   6 1 0 0 5  13:32   3