Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusijoje trečiąsias pergales iškovojo Čekijos ir Suomijos komandos (2 VIDEO)

2016-05-10
BNS informacija
 Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate pirmadienį sužaisti dar du trečiojo turo susitikimai, kuriuose trečiąsias pergales iškovojo Čekijos ir Suomijos rinktinės.

Čekijos ledo ritulininkai 4:2 (0:2, 3:1, 1:0) nugalėjo pirmąją nesėkmę pirmenybėse patyrusią Švedijos ekipą ir su 8 taškais tapo vienvaldžiais aštuonių komandų A grupės lyderiais.

Dviem taškais nuo lyderių atsilieka šeimininkė planetos vicečempionė Rusijos rinktinė, trim – į trečiąją poziciją smuktelėjusi Švedijos komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 3 0 0 2 1 4:10 2

Trečiąją pergalę iš eilės pirmenybėse iškovoję Suomijos ledo ritulininkai 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) įveikė JAV ekipą ir, surinkę 9 taškus, pavijo B grupės lyderę čempionės titulą ginančią Kanados rinktinę.

Amerikiečiai su 3 taškais lieka ketvirtoje vietoje.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 3 0 0 0 3 5:20 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.