Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusijoje – antrasis Latvijos taškas (2 VIDEO)

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusijoje – antrasis Latvijos taškas (2 VIDEO)

2016-05-08
BNS informacija
 Šešiolikos komandų planetos ledo ritulio pirmenybėse Rusijoje antrą pergalę iš eilės aštuonių ekipų A grupės varžybose iškovojo lyderė Čekijos rinktinė.

Šeštadienį Čekijos ledo ritulininkai po baudinių serijos 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti į penktąją poziciją pakilusią Latvijos komandą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Norvegija 1 0 0 0 1 0:3 0

Pirmą pergalę B grupės antrojo turo mače iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo JAV rinktinė, 6:3 (2:0, 3:2, 1:1) nugalėjusi autsaideriais tapusius Baltarusijos ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija      1 1 0 0 0 6:2  3
2. Kanada       1 1 0 0 0 5:1  3
3. Slovakija    1 1 0 0 0 4:1  3
4. JAV          2 1 0 0 1 7:8  3
5. Prancūzija   1 0 1 0 0 3:2  2
6. Vokietija    1 0 0 1 0 2:3  1
7. Vengrija     1 0 0 0 1 1:4  0
8. Baltarusija  2 0 0 0 2 5:12 0