Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionate rusai sutriuškino danus, kanadiečiai įveikė vokiečius (4 VIDEO)

2016-05-13
BNS informacija
 Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate ketvirtą pergalę iškovojo aštuonių ekipų A grupės lyderė Čekijos rinktinė, 7:0 (3:0, 4:0, 0:0) sutriuškinusi penktojoje pozicijoje esančius Norvegijos ledo ritulininkus.

Trečią pergalę iškovojo iš į antrąją vietą aštuonių ekipų A grupėje pakilo šeimininkė Rusijos rinktinė, ketvirtojo turo mače 10:1 (3:0, 4:1, 3:0) sutriuškinusi šeštąją poziciją išsaugojusius Danijos ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 4 0 0 2 2 8:15 2

Po antrosios pergalės B grupėje į trečiąją vietą pakilo JAV ekipa, ketvirtadienį 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) nugalėjusi į penktąją poziciją nukritusią Prancūzijos komandą.

Po ketvirtosios pergalės iš eilės B grupės lyderės poziciją susigrąžino nugalėtojos titulą ginanti Kanados komanda, 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) nugalėjusi šeštąją vietą užimančius Vokietijos ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada 4 4 0 0 0 25:4 12
2. Suomija 4 4 0 0 0 17:5 12
3. JAV 4 2 0 0 2 13:11 6
4. Slovakija 4 2 0 0 2 12:11 6
5. Prancūzija 4 1 1 0 2 10:13 5
6. Vokietija 4 1 0 1 2 10:14 4
7. Baltarusija 4 1 0 0 3 9:22 3
8. Vengrija 4 0 0 0 4 4:20 0