Titulinis » Naujienos » Pasaulio ledo ritulio čempionate latviai baudinių serijoje nusileido danams

Pasaulio ledo ritulio čempionate latviai baudinių serijoje nusileido danams

2016-05-14
BNS informacija
 Penktąją nesėkmę iš eilės Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate patyrė septintą vietą aštuonių ekipų A grupėje užimanti Latvijos (3 tšk.) rinktinė.

Penktadienį Latvijos ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) nusileido į penktąją poziciją pakilusiai Danijos (6 tšk.) komandai.

Čekijos ledo ritulininkai penktadienį penktojo turo mače 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) nugalėjo į aštuntąją poziciją smuktelėjusią Kazachstano (2 tšk.) rinktinę ir, surinkę 14 taškų, jau penkiais lenkia antroje vietoje esančią planetos vicečempionę Rusijos komandą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas  5 0 1 0 4  13:22  2

Trečią pergalę penktosiose rungtynėse iškovojo ir trečiojoje pozicijoje B grupėje įsitvirtino JAV rinktinė, 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) nugalėjusi penktąją nesėkmę patyrusią autsaiderę Vengrijos (0 tšk.) ekipą.

Svarbią pergalę iškovojo ir su 7 taškais į ketvirtą vietą pakilo Vokietijos rinktinė, 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusią Baltarusijos (3 tšk.) ekipą.

B grupėje pirmauja po keturias pergales iškovoję Kanados ir Suomijos ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada       4 4 0 0 0 25:4   12
2. Suomija      4 4 0 0 0 17:5   12
3. JAV              5 3 0 0 2 18:12  9
4. Vokietija      5 2 0 1 2 15:16  7
5. Slovakija    4 2 0 0 2 12:11   6
6. Prancūzija  4 1 1 0 2 10:13  5
7. Baltarusija  5 1 0 0 4 11:27  3
8. Vengrija      5 0 0 0 5 5:25    0