Titulinis » Naujienos » P. Gintautas pelnė pirmąjį įvartį Norvegijos aukščiausioje lygoje

P. Gintautas pelnė pirmąjį įvartį Norvegijos aukščiausioje lygoje

2022-09-17
Norvegijos aukščiausios lygos trečiajame ture įvarčių sąskaitą šiose pirmenybėse atsidarė Lietuvos rinktinės ir „Sparta Sarpsborg“ puolėjas Paulius Gintautas.

27-erių metų lietuvis padėjo „Sparta“ klubui 2:0 palaužti „Gruner“ ledo ritulininkų pasipriešinimą. Mūsų šalies atstovas pasižymėjo pirmajame kėlinyje, komandai turint daugumą, o antrąjį įvartį jo komandos draugai pelnė jau pačioje susitikimo pabaigoje, oponentams vartininką pakeitus šeštuoju aikštės žaidėju.

Iš viso šioje dvikovoje P. Gintautas ant ledo praleido 11:06 min. ir keturis kartus atakavo varžovų vartus.

Šeštadienį sezoną Norvegijoje pradėjo ir antroje šios šalies lygoje žaidžiantys lietuviai. Dominykas Bogdziulis atliko du rezultatyvius perdavimus rungtynėse su „Bergen“, kurias jo atstovaujama „Nidaros“ po pratęsimo laimėjo 5:4, o Laurynas Lubys nuo suolo stebėjo „Lorenskog“ pergalę 7:2 prieš „Gjovik“.