Titulinis » Naujienos » Olimpinių žaidynių atranką Lietuvos rinktinė užbaigė pergalingai (VIDEO)

Olimpinių žaidynių atranką Lietuvos rinktinė užbaigė pergalingai (VIDEO)

2024-02-10
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė sėkmingai užbaigė Olimpinių žaidynių atrankos turnyrą Vengrijoje.

Paskutinėse trečiojo atrankos etapo rungtynėse Lietuvos rinktinė 2:0 palaužė Ispanijos ledo ritulininkų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje pavojingesnes progas turėjo lietuviai. Jie šį pranašumą pavertė vienu įvarčiu. Eimantas Noreika laimėjo kovą prieš varžovą už oponentų vartų bei perdavė ritulį Marijui Dumčiui, kuris metimu vienu lietimu išvedė Lietuvos rinktinę į priekį (16:26, rez. perd. E. Noreika, Ilja Četvertakas).

Jau antrajame kėlinyje lietuviams pavyko užklupti pavargusius oponentus. Dukart iš eilės permetimą atlikę varžovai negalėjo pasikeisti, o Lietuvos rinktinė metė ant ledo savo pirmąjį puolimo trejetą. Kostas Gusevas atmetė ritulį Ugniui Čižui, o šis tiksliu metimu padvigubino Lietuvos rinktinės persvarą (26:23, rez. perd. K. Gusevas, Markas Kaleinikovas)

Kiek vėliau Lietuvos rinktinei teko sunki atkarpa mažumoje, kurios metu beveik visas dvi minutes Ispanijos ledo ritulininkai leido mūsų aikštės pusėje. Visgi, su šiuo iššūkiu Elvinas Karla ir rinktinės gynyba susitvarkė.

Trečiajame kėlinyje rungtynių rezultatas nepakito. Lietuvos rinktinė užtikrintai užbaigė dvikovą ir iškovojo pirmąją pergalę.