Titulinis » Naujienos » Olimpiniai čempionai nepateko į planetos ledo ritulio pirmenybių Baltarusijoje pusfinalį

2014-05-23
BNS informacija
 Staigmeną Baltarusijos sostinėje vykstančio pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato ketvirtfinalyje pateikė Suomijos rinktinė 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) įveikusi olimpinius čempionus Kanados ledo ritulininkus.

Pirmajame kėlinyje Ollis Palola (6:14) išvedė suomius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje po tikslių Kyle'o Turriso (25:41) bei Marko Scheifele'o (32:08) smūgių jau priekyje 2:1 buvo kanadiečiai.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui Juuso Hietanenas (40:28) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį išvedusį suomius į pusfinalį įmušė Iiro Pakarinenas (56:52).

Suomijos komanda pusfinalyje susitiks su Čekijos rinktine, kuri ketvirtfinalyje 4:3 (1:1, 3:0, 0:2) įveikė praėjusių pirmenybių bronzos medalininkę JAV ekipą.

Kitą pusfinalio porą sudarys Rusijos ir Švedijos rinktinės.