Titulinis » Naujienos » Olimpiniai čempionai Kanados ledo ritulininkai Sočio žaidynių starte įveikė norvegus

2014-02-14
BNS informacija
 Pergale Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyrą pradėjo čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė.

Antrosiose keturių ekipų B grupės pirmojo turo rungtynėse Kanados ledo ritulininkai 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikė Norvegijos ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Shea Weberis (26:20), Jamie's Bennas (35:19) ir Drew Doughty's (41:47), o pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Patrickas Thoresenas (40:22).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 1 1 0 0 0 8:4 3
2. Kanada 1 1 0 0 0 3:1 3
3. Norvegija 1 0 0 0 1 1:3 0
4. Austrija 1 0 0 0 1 4:8 0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 1 1 0 0 0 7:1 3
2. Rusija 1 1 0 0 0 5:2 3
3. Slovėnija 1 0 0 0 1 2:5 0
4. Slovakija 1 0 0 0 1 1:7 0

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 1 1 0 0 0 4:2 3
2. Šveicarija 1 1 0 0 0 1:0 3
3. Latvija 1 0 0 0 1 0:1 0
4. Čekija 1 0 0 0 1 2:4 0
Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.