Titulinis » Naujienos » "Ober-Haus" per paskutiniąsias 10 minučių palaužė "Juodupę"

"Ober-Haus" per paskutiniąsias 10 minučių palaužė "Juodupę"

2013-12-01
Vilniaus „Ober-Haus“ komanda sekmadienį Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Rytų konferencijoje ilgai vijosi Juodupės „Juodupę“, o per paskutiniąsias dešimt minučių palaužė varžovus ir šventė pergalę 6:3 (1:1, 1:1, 4:1).

„Juodupė“ šiose rungtynėse nuo pirmųjų minučių išsitraukė pagrindinį ginklą – Lietuvos rinktinės gynėją Artūrą Katulį. Pastarasis iškart ėmėsi veiksmų ir išvedė komandą į priekį (03:05). Vitalijus Sevrukas dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino (12:31).

A.Katulis dar kartą įmušė įvartį, komandai žaidžiant daugumoje (24:25), o jau po pusės minutės „Ober-Haus“ gavo puikų šansą išlyginti rezultatą baudos smūgiu, tačiau jo nerealizavo Darius Verbickas.

Vis dėlto vilniečiai pasiekė savo, kai rezultatą išlygino Dalius Mikalauskas (32:47).

Trečiajame kėlinyje „Juodupė“ dar kartą atitrūko po Giedriaus Lekandros įvarčio daugumoje (47:10), o prie šio įvarčio rezultatyviu perdavimu prisidėjo A.Katulis. Jau po 17 sek. V.Sevrukas rezultatą vėl išlygino (47:27).

Netrukus ant prasižengusiųjų suolo sėdo svečių komandos žaidėjas Olegas Afanasijevas, o jo komandos draugas Daugirdas Gricius užsidirbo 10 minučių nuobaudą. Tuo iškart pasinaudojo Rolandas Bukauskas (50:00), kuris išnaudojo kiekybinę persvarą ir svečių gynyba subyrėjo. Po poros minučių ritulį į varžovų vartus pasiuntė D.Mikalauskas (51:58), Vitalijus Sevrukas padėjo tašką rungtynėse – 6:3 (55:44). „Juodupė“ dar turėjo šansą, kai rungtynių pabaigoje pusantros minutės turėjo dviejų žaidėjų persvarą, tačiau ir tai nebepadėjo.

„Ober-Haus“ – „Juodupė“ 6:3 (1:1, 1:1, 4:1).
„Ober-Haus“: V.Sevrukas 3, D.Mikalauskas 2, R.Bukauskas 1 įvartis.
„Juodupė“: A.Katulis 2, G.Lekandra 1 įvartis.