Titulinis » Naujienos » "Ober-Haus" nepaliko jokių vilčių "Lokiams"

"Ober-Haus" nepaliko jokių vilčių "Lokiams"

2023-04-04
LRML inf. Foto V.Aleinikovaitė
Pirmadienį Elektrėnų ledo arenoje susitiko dvi Vilniaus ledo ritulio mėgėjų lygos (LRML) komandos - „Lokiai" (13 tašk.) bei „Ober-Haus" (22 tašk.). Rungtynės baigėsi įspūdingu rezultatu 2:9 (0:3; 2:4; 0:2) „Ober-Haus" ekipo naudai.

Po pirmosios sirenos, svečių komandos („Ober-Haus") žaidėjams neprireikė daug laiko, kad būtų pelnytas pirmasis įvartis. Juo pasižymėjo Edvardas Valickas (03:09 min.). Taip pat „Lokių" komandos vartininką pranoko Vitalijus Sevruk (07:39 min., rez. perd. Kasparas Gruzdys ir Remigijus Valickas). Likus kelioms minutėms iki pirmojo susitikimo pabaigos, dar vieną įvartį pelnė jau prieš tai pasižymėjęs Edvardas Valickas (16:42 min., rez. perd. Andrejus Silinas bei Artūras Blažinskas). 0:3, tokiu pranašumu kėlinys baigėsi Vilniaus „Ober-Haus" ekipos naudai.

Prasidėjus antram kėliniui, Vilniaus „Lokių" žaidėjas Eduardas Guižauskas (22:08 min., rez. perd. Aurimas Čepaitis ir Povilas Jarmala) iškovojo tašką savo komandai. Tačiau, svečių poziciją užimanti komanda neatsipalaidavo ir pelnė net keturis įvarčius - Artūras Blažinskas (26:51 min., rez. perd. Vitalijus Sevruk); Vitalij Sevruk (27:47 min., rez. perd. Edvardas Valickas) ir Edvardas Valickas pelnė net du įvarčius iš eilės - (32:29 min.) bei (34:28 min., rez. perd. Vitalij Sevruk). Vilniaus „Lokiai" taip pasižymėjo kėlinio pabaigoje Karolio Rusino (36:06 min., Eduardas Guižauskas) pelnytu įvarčiu. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:7.

Nuskambėjus trečiojo kėlinio pradžios sirenai, Vilniaus „Ober-Haus" komanda nenustojo rodyti savo meistriškumą ir pelnė dar du įvarčius. Jų autoriais tapo Kasparas Gruzdys (45:29 min., rez. perd. Vitalijus Sevruk); (58:34 min., rez. perd. Vitalijus Sevruk). Taip pasibaigė rungtynės, kurių galutinis rezultatas buvo 2:9 Vilniaus „Ober-Haus" ekipo naudai.

Po šių rungtynių „Ober-Haus" pakyla į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje su 22 taškais, o „Lokiai" lieka 6-oje vietoje (13 tašk.).

Ateinančiose rungtynėse vėl susitiks Vilniaus komandos -  „Ober-Haus" bei „Lokiai". Jos vyks balandžio 7d. (penktadienį) 20:40, Elektrėnų ledo arenoje.

Geriausiu Vilniaus „Lokių" komandos žaidėju pripažintas Eduardas Guižauskas, o ,,Ober-Haus" – Remigijus Valickas.