Titulinis » Naujienos » "Ober-Haus" kieme - pirmoji sezono pergalė

"Ober-Haus" kieme - pirmoji sezono pergalė

2013-11-13
Pirmą pergalę trečiose Lietuvos ledo ritulio čempionato „Akropolio“ taurei laimėti rungtynėse iškovojo Vilniaus „Ober-Haus“, kuri namų rungtynėse trečiadienio vakarą 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) palaužė Juodupės „Juodupę“.

Rytų konferencijos rungtynėse nugalėtojas ir vėl paaiškėjo tik paskutiniajame kėlinyje.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Manto Buikos įvarčio (17:02), tačiau jau po pusės minutės aikštelės šeimininkai rėžė atsakymą – pasižymėjo Darius Verbickas (17:38).

Aštuoniais pašalinimais iš aikštelės pasižymėjusiame antrajame kėlinyje jaunasis „Ober-Haus“ puolėjas Edvardas Valickas išvedė savo komandą į priekį 2:1 (33:47).

Rungtynių baigti didžiąja dalimi lėmė du Andriaus Jadkausko įvarčiai (41:02, 47:30), po kurių „Juodupei“ atsitiesti buvo sunku.

Giedrius Lekandra dar bandė užvesti „Juodupės“ ledo ritulininkus (48:52), tačiau daugiau įvarčių pelnyti nepavyko.

Rungtynių pabaigoje vilnietis Artiomas Sidorovas svečius nuramino ir įtvirtino galutinį rezultatą (59:45).

„Ober-Haus“ – Juodupė“ 5:2 (1:1, 1:0, 3:1).
„Ober-Haus“: A.Jadkauskas 2, D.Verbickas, E.Valickas, A.Sidorovas po 1 įvartį.
„Juodupė“: M.Buika, G.Lekandra po 1 įvartį.