Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ įrodė pranašumą prieš „Orakulą“ (FOTO)

„Ober-Haus“ įrodė pranašumą prieš „Orakulą“ (FOTO)

2021-12-06
 Gruodžio 6 d. Vilniuje įvyko dar vienos LRML čempionato pirmojo rato rungtynės. Kaip ir buvo galima tikėtis, mūšis tarp dviejų stiprių Vilniaus komandų nebuvo lengvas, o nugalėtojas – sunkiai nuspėjamas. Dvigubai daugiau klaidų dariusi Vilniaus „Ober-Haus“ komanda įveikė Vilniaus „Orakulą“ rezultatu 3:4 (0:3, 2:0, 1:1).

„Ober-Haus“ ledo ritulininkai ėmė tramdyti priešininkus nuo pat rungtynių pradžios ir sparčiai pildėsi įvarčių sąskaitą. Jau antrąją susitikimo minutę prasiveržęs link „Orakulo“ vartų sėkmingai ataką užbaigė Ivan Reis (0:1, 01:53). Po keletos minučių „Orakulo“ vartininkas Eduardas Stankevičius į vartus praleido dar vieną ritulį. Pasižymėjo Andrej Levšunov (0:2, 04:03, rez. perd. Mantas Sakaitis). Nepaisant „Orakulo“ žaidėjų pastangų stabdyti varžovus, „Ober-Haus“ žaidimas įsisiūbavo: žaidžiant mažumoje ritulį į vartus įmušė Edvardas Valickas (0:3, 12:37, rez. perd. Mantas Buika, Vitalijus Sevruk).

Įpusėjus rungtynėms mūšiai persikėlė į „Ober-Haus“ aikštės pusę - per tris įvarčius už nugarų palikti „Orakulo“ ledo ritulininkai susitelkė ir prispaudė oponentus. „Ober-Haus“ vartininkas Boleslavas Konopackij pralaimėjo akistatą su pasalūnišką įvartį įmušusiu Artiomu Sidorovu (1:3, 32:08, rez. perd. Jurij Goriančikov). „Orakulas“ tempo nelėtino ir ėmė ropštis iš duobės: komandos sąskaitą papildė Mariaus Citavičiaus įvartis (2:3, 36:53, rez. perd. Vitalij Daukševič, Artiom Sidorov).

Trečiajame kėlinyje kova pasiekė kulminaciją – „Orakulo“ žaidėjas Artūras Grigonis komandai padovanojo viltį pratęsti sėkmingą atkarpą ir pergalingai užbaigti rungtynes (3:3, 49:39, rez. perd. Pavel Jermakov, Pavel Nogtev). Tam komanda turėjo 10 minučių. Visgi su didėjančia įtampa geriau tvarkėsi „Ober-Haus“ ledo ritulininkai: likus minutei iki susitikimo pabaigos komandai žaidžiant mažumoje įvartį į „Orakulo“ vartus smeigė Mantas Sakaitis (3:4, 58:48, rez. perd. Mantas Buika, Vitalijus Sevruk).

Geriausiais rungtynių žaidėjai – Dmitrij Bulgakov („Orakulas“) ir Edvardas Valickas („Ober-Haus“).