Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ - atkrintamosiose varžybose, į paskutinę vietą antrame etape pretenduoja trys klubai

2013-03-11
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Ober-Haus“ 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) po atkaklios kovos privertė pasiduoti Vilniaus „Hockey punks“ ekipą ir užsitikrino vietą tarp aštuonių ekipų atkrintamosiose varžybose.

„Ober-Haus“ klubui pergalė nebuvo lengva. Pirmieji 4-ą minutę pasižymėjo Vilniaus „Hockey punks“, tačiau pirmavo neilgai. Jau po penkių minučių 2:1 priekyje buvo „Ober-Haus“.

Antrasis kėlinys pasižymėjo Tomo Jacevičiaus ir Barry Nabuurs susistumdymu, kai abu žaidėjai užsidirbo 10 min drausmines nuobaudas.

Trečiojo kėlinio pradžioje Nikolajus Sidorovas ir Barry Nabuurs per dvi minutes įmušė du įvarčius ir taip nulėmė rungtynių baigtį.

„Ober-Haus“ po šios pergalės tapo septintąja ekipa iš aštuonių, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose rungtynėse. Tiksli sostinės klubo vieta aštuntuke priklausys nuo paskutiniųjų rungtynių su Vilniaus „Meteoru“ ir Vakarų konferencijos klubo „Delovaja Rus-2“ likusių rungtynių rezultatų. "Ober-Haus" dar gali pakilti iki šeštosios vietos atkrinatmųjų varžybų aštuntuke.

Tad į likusią paskutiniąją vietą atkrintamosiose pretenduoja trys klubai: „Delovaja Rus-2“ (Vakarų konferencija) ir Kauno „Bizonai-2“, Marijampolės „Sūduva“ (Rytų konferencija).

„Ober-Haus“ – „Hockey punks“ 4:1 (2:1, 0:0, 2:0).
„Ober-Haus“: A.Sidorovas 2. N.Sidorovas, B.Nabuurs po 1 įvartį.
„Hockey punks“: T.Jacevičius 1 įvartis.