Titulinis » Naujienos » "Ober - Haus" nesustabdė Dovydo Streckio

"Ober - Haus" nesustabdė Dovydo Streckio

2015-01-15
 Nacionalinės ledo ritulio lygos atvirajame čempionate trečiadienio vakarą Vilniuje trečią iš eilės nesėkmę patyrė Vilniaus „Ober – haus“, namuose 2:7 (2:1, 0:4, 0:2) nusileidęs Kauno „Baltų ainiams“.

Tai buvo antrosios tarpusavio rungtynės komandoms. Pirmosiose 7:4 taip pat stipresni buvo kauniečiai.

Šioje dvikovoje Vilniaus klubas tvirtai siekė revanšo ir tai įrodė jau pirmą rungtynių minutę išsiveržęs į priekį.

Kauniečiai po Remigijaus Guogos įvarčio daugumoje rezultatą išlygino, tačiau po pusės minutės „Ober – Haus“ vėl buvo priekyje 2:1.

Kauno klubas visus reikalus sutvarkė antrajame kėlinyje, kai pelnė keturis įvarčius be atsako. Labiausiai prie kauniečių spurto prisidėjo Dovydas Streckis, per kėlinį pelnęs tris įvarčius.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai dėjo pastangas bent kiek sušvelninti rezultatą, tačiau dar vienas R.Guogos įvartis, šįkart mažumoje, nubraukė visas sostinės klubo viltis.

„Ober – Haus“: I.Romaškevičius, S.Lynikas po 1 įvartį.
„Baltų ainiai“: D.Streckis 4, R.Guoga 2, M.Krikštanaitis 1 įvartis.