Titulinis » Naujienos » Nukraujavusi „Kaunas City“ komanda Estijoje patyrė pralaimėjimą

Nukraujavusi „Kaunas City“ komanda Estijoje patyrė pralaimėjimą

2023-12-22
„Kaunas City“ komandai nepavyko iškovoti taškų OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse.

Penktadienį Estijoje kauniečiai patyrė pralaimėjimą. Dėl traumų ir ligų gerokai praretinta sudėtimi žaidę „Kaunas City“ 3:7 nusileido Talino „Panter“ komandai.

Rungtynėse lygi kova tęsėsi tik kėlinį. Antrajame kėlinyje estai pelnė keturis įvarčius ir tai leido jiems įgyti pranašumą, kurio „Kaunas City“ panaikinti jau nesugebėjo.

„Kaunas City“ komandoje du įvarčius pelnė Ondrejus Machala, vieną pridėjo Nazaras Ružnikovas. Estų klube Daniilas Fursa pasižymėjo dukart, o Sevelis Novikovas, Shuma Knebuchi, Rasmusas Kiikas, Nikita Puzakovas ir Maksimas Lovkovas – po kartą.

Rytoj šios komandos sužais antrąsias tarpusavio rungtynes.