Titulinis » Naujienos » NHL rungtynėse - D.Zubraus klubo pergalė po pratęsimo (video, įvarčiai)

NHL rungtynėse - D.Zubraus klubo pergalė po pratęsimo (video, įvarčiai)

2013-12-01
BNS informacija
Vienuoliktą pergalę 27-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainius Zubrus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (27 tšk.)  , kuris septyniolikos ekipų Rytų konferencijoje užima devintą vietą.

Šeštadienį namuose daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti Rytų konferencijos autsaiderę Bafalo „Sabres“ (14 taškų) komandą, kuri patyrė 22-ą nesėkmę per 28 mačus. Lietuvis per nepilnas 24 žaidimo minutes (23:45) nė karto nemetė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 27 reguliariojo sezono mačus - 4 įvarčiai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Pergalingo įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Steve'as Bernieras (64:19).

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 15, o „Sabres“ vartininkas Jhonasas - 23 varžovų metimus.