Titulinis » Naujienos » NHL čempionato mačą Dainiaus Zubraus klubas pralaimėjo ir Niujorko "Islanders" ledo ritulininkams

2014-03-30
BNS informacija
 Keturiasdešimt trečią nesėkmę 74-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienuoliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje išsaugojęs Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (77 tšk.) klubas.

Šaštadienį svečiuose "Devils" komanda daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po baudinių 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Niujorko "Islanders" (68 taškai) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 29-ą pergalę per 74 mačus, pranašumą.

Nepilnas 17 minučių (16:45) aikštelėje praleidęs lietuvis kartą netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 74 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 42 baudos minutes.

Šeimininkai pirmavo po Franso Nielseno (22:12) įvarčio, rezultatą išlygino Adamas Henrique'as (30:20), o pergalingą baudinį realizavo Brockas Nelsonas.

"Devils" vartininkas Cory'is Schneideris arėmė 19, o "Islanders" vartininkas Andersas Nilssonas - 23 varžovų metimus.

D.Zubraus klubas NHL čempionatuose pralaimėjo jau keturioliktas iš eilės bei dešimtąsias šio sezono rungtynes, kuriose prireikė baudinių serijos.

Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:
Vašingtono "Capitals" - Bostono "Bruins" 2:4 Kolorado "Avalanche" - San Chosė "Sharks" 3:2 Bafalo "Sabres" - Tampos "Lightning" 3:4 (po pratęsimo) Toronto "Maple Leafs" - Detroito "Red Wings" 2:4 Floridos "Panthers" - Monrealio "Canadiens" 1:4 Karolinos "Hurricanes" - Kolambuso "Blue Jackets" 2:3 (po pratęsimo) Vankuverio "Canucks" - Anahaimo "Ducks" 1:5 Los Andželo "Kings" - Vinipego "Jets" 4:2 Sent Lujiso "Blues" - Dalaso "Stars" 2:4 Finikso "Coyotes" - Minesotos "Wild" 1:3