Titulinis » Naujienos » Nesunki "Baltų ainių" pergalė

Nesunki "Baltų ainių" pergalė

2014-01-08
 Po Naujųjų metų pertraukos atnaujintose Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate antradienio vakarą Kauno ledo arenoje vietos „Baltų ainiai“ 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) įveikė Marijampolės „Sūduvą“ ir iškovojo penktą pergalę aštuntose rungtynėse.

Kauno klubas dvikovoje neturėjo vargo su taškų sezone dar neturinčiais suvalkiečiais.

Baltų ainiai“ jau aštuntą minutę po Luko Žukausko ir Ermino Gutausko įvarčių pirmavo 2:0.

„Sūduva“ tik antrojo kėlinio pabaigoje rezultatui esant 0:4 pelnė pirmąjį įvartį, kai pasižymėjo Valdas Paškevičius.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečių puolėjas Antanas Grėblikas sušvelnino skirtumą iki 2:4, tačiau du L.Žukausko ir D.Žiūko įvarčiai neleido suabejoti kauniečių pranašumu.

„Baltų ainiai“ - „Sūduva“ 7:2 (2:0, 2:1, 3:1).
„Baltų ainiai“: L.Žukauskas 4, D.Žiūkas 2, E.Gutauskas 1 įvartis.
„Sūduva“: A.Grėblikas, V.Paškevičius po 1 įvartį.