Titulinis » Naujienos » Nei vieno įvarčio neįmušusi „Energija“ antrą kartą nusileido Baltarusijos lygos lyderiams

2016-01-13
Sportas.lt informacija
Trečiadienį Elektrėnuose buvo sužaistos Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynės, kuriose vietos „Energija“ 0:6 (0:1, 0:2, 0:3) antrą kartą per dvi dienas nusileido lygos lyderiams Soligorsko „Šachtior-2“ ledo ritulininkams.

Pirmą įvartį svečiai pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau jau antrame kėlinyje per šešias minutes pasižymėjo dar du kartus, o trečiame - įmušė tris įvarčius ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse „Energija“ buvo nubausta 18 baudos minučių, tuo tarpu „Šachtior-2“ - 22.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

„Šachtior-2“ (78 tšk.) įtikinamai pirmauja lygoje, o „Energija“ (43 tšk.) tarp 10 komandų užima 4-ą poziciją.

Kitas rungtynes elektrėniečiai žais sausio 17-ą ir 18-ą dienomis svečiuose su turnyrinės lentelės kaimynais Raubičių „Dinamo-Raubiči“ (43 tšk.) ledo ritulininkais.