Titulinis » Naujienos » NCAA III divizono čempionate – P.Rulevičiaus ir Šv.Norberto koledžo komandos triumfas

2014-03-23
 Šeštadienį Meine baigėsi NCAA III diviziono ledo ritulio pirmenybių finalo ketverto turnyras, kuriame po metų pertraukos triumfavo Šv.Norberto koledžo komanda su Pijumi Rulevičiumi.

Viso sezono metu dominavę Šv.Norberto koledžo ledo ritulininkai finale pateisino favoritų statusą ir 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) įveikė Stivens Pointo universiteto ekipą.

P.Rulevičius puolime niekuo nepasižymėjo, bet išvengė baudos minučių.

Šv.Norberto koledžui solidų pranašumą suteikė Joe Perry (13:06 min.) ir Eriko Cooperio (13:17) įvarčiai, bet varžovų viltis buvo atgaivinęs tikslus Garretto Laddo (40:45) smūgis.

Trečiajame kėlinyje saugesnį pranašumą Šv.Norberto koledžui suteikė Mariano Fialos (45:47) įvartis. Paskutines 2 rungtynių minutes Stivens Pointo universitetas žaidė vartininką pakeitęs aikštės žaidėju, bet rezultatas per likusį laiką nepasikeitė.

Šv.Norberto koledžas NCAA III diviziono čempionu tapo trečią kartą per pastaruosius ketverius metus bei ketvirtą kartą per komandos istoriją.

P.Rulevičius šiame sezone per 30 rungtynių įmušė 7 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Priminsime, kad Šv.Norberto koledžas šiame sezone buvo nenugalimas ir NCHA konferencijos turnyre.