Titulinis » Naujienos » Naujame LRML čempionato sezone sėkmingai startavo Vilniaus „Ober-Haus“ komanda (fotogalerija)

2020-10-17
 2020-2021 m. Ledo ritulio mėgėjų lygos komandos tęsia kasmetines čempionato kovas. Šiemet dėl aukščiausių pozicijų rungsis septynios ledo ritulio komandos: senbuvės Vilniaus „Tauras“, Vilniaus „Lokiai“, Vilniaus „Ober-Haus“, Vilniaus „Orakulas“, Trakų „Galvė“, Kauno „Bizonai-Ekobazė“ ir Vilniaus „Feniksą“ pakeitusi nauja kauniečių komanda „Kaunas Hockey-2“, vadovaujama Lino Paražinsko.

Spalio 14-osios susitikime Vilniuje pirmieji naujo sezono jėgas išmėgino Vilniaus „Ober-Haus“ ir Vilniaus „Lokių“ ledo ritulininkai. „Ober-Haus“ vartus saugojo Eduardas Stankevičius, „Lokių“ vartai patikėti Kristupui Pranckiečiui. Pirmoje rungtnių pusėje galima buvo užuosti intrigą, tačiau baigiantis laikui aiškų pranašumą pademonstravo „Ober-Haus“ žaidėjai, priešininkus nugalėję rezultatu 5:3 (1:0, 2:3, 2:0).
Pirmasis LRML čempionato įvartis nuo Vadimo Kozlovo lazdos smigo į „Lokių“ vartus (1:0, 19:47, rez. perd. Mantas Žiromskis, Mantas Buika). Kitų įvarčių teko laukti iki sekančio kėlinio.

Antrajame kėlinyje „Lokių“ įvarčių sąskaitą atidarė ir rezutatą išlygino Aleksej Kirija (1:1, 28:16, rez. perd. Lukas Butkus). „Lokiai“ sėkmės nepaleido ir netrukus Artūras Grigonis primigusius „Ober-Haus“ žaidėjus pavaišino dar vienu įvarčiu (1:2, 30:52, rez. perd. Aurimas Čepaitis, Aleksej Nepagodin). Per porą minučių du iš eilės Artūro Gudanec pelnyti įvarčiai vėl išvedė „Ober-Haus“ į priekį (2:2, 33:00, rez. perd. Ivan Reis, 3:2, 35:05). Tačiau pirmaujantys „Ober-Haus“ ledo ritulininkai prarado dėmesingumą ir už tai mokėjo baudos minutėmis, o baigiantis kėliniui vienas „Ober-Haus“ žaidėjų įmetė ritulį į savo vartus ir taip padovanojo varžovams išlyginamąjį įvartį. Įvartis įskaitytas Olegui Tarasovui (3:3, 39:55).

Trečiąjį kėlinį „Lokių“ atakos suintensyvėjo, tačiau jų priešininkai apsisprendė susigrąžinti prarastą rungtynių lyderio poziciją ir klysti sau nebeleido. „Lokių“ vartininką pergudravęs Ivan Reis į „Ober-Haus“ sąskaitą įrašė ketvirtą įvartį (4:3, rez. perd. Artūras Gudanec), o pergalę užtikrino Manto Buikos taiklus metimas (5:3, rez. perd. Vadim Kozlov, Gintautas Bulauka).

Pirmųjų šiame sezone LRML čempionato rungtynių geriausiais žaidėjais pripažinti Artūras Gudanec („Ober-Haus“) ir Aleksej Kirija („Lokiai“).