Titulinis » Naujienos » N.Ališausko, P.Verenio ekipa Gomelyje pralaimėjo ir antrąsias atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato rungtynes

2013-01-14
lrytas.lt informacija
Penkioliktąją nesėkmę 39-ose atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato rungtynėse patyrė ketvirtąją vietą vienuolikos ekipų turnyre užimantis Latvijos čempionas Liepojos „Metalurgs“ (71 tšk.) klubas su dviem lietuviais.

Liepojos ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose 4:6 (2:1, 1:2, 1:3) antrąsyk per tris dienas nusileido pirmenybių lydere tapusiai HK „Gomel“ (98 tšk.) komandai.

Penktadienį „Metalurgs“ ekipa šeimininkams nusileido rezultatu 3:7 (2:1, 1:3, 0:3).

Gynėjas Nerijus Ališauskas sekmadienį antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes, o puolėjas Povilas Verenis nebuvo registruotas mačui.

Per 36 šio sezono susitikimus N. Ališauskas atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir gavo 49 baudos minutes, o 30 rungtynių žaidęs P. Verenis įmušė 9 įvarčius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Robertas Bukartas (00:19), Arturas Micekvičius (06:45), Edgaras Siksna (29:33) ir Eglis Kalnas (52:28).

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Anatolijus Portasenia (27:50, 31:35 ir 43:51), po vieną - Artiomas Senkevičius (18:25), Jevgenijus Solomonovas (55:13) ir Aleksandras Pavlovičius (57:53).

Antrąją vietą atvirosiose Baltarusijos ledo ritulio pirmenybėse užima Žlobino „Metalurg“ (98 tšk.) klubas, o trečioje vietoje lieka Gardino „Neman“ (94 taškai) komanda.