Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas Vokietijoje pratęsė savo įvarčių seriją, bet jo ekipa patyrė nesėkmę

2013-10-03
 Pirmą pralaimėjimą trečioje pagal pajėgumą Vokietijos ledo ritulio lygoje „Oberliga“ patyrė Fiuseno EV komanda, kurios gretose puikią sportinę formą demonstruoja lietuvis Nerijus Ališauskas.

Fiuseno ledo ritulininkai trečiadienį namuose 2:5 (0:3, 2:0, 0:2) neprilygo Zelbo „Wolfe“ klubui.

Gynėjas iš Lietuvos antrajame kėlinyje (24:39 min.) pelnė pirmąjį komandos įvartį, o vėliau gavo 2 baudos minutes.

Likusį įvartį šeimininkams pridėjo Johnas Gordonas (33:43).

Nugalėtojų gretose du įvarčius įmušė Tomas Fiedleris (14:19 ir 16:55), o po vieną pelnė Herbertas Geisbergeris (8:03), Jaredas Mudrykas (49:14) ir Danielis Heilmanas (58:11).

N.Ališauskas šiame sezone per 3 rungtynes įmušė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Fiuseno EV (6 tšk.) Pietų grupėje smuktelėjo į 3-ią vietą, bet komandos pozicija dar gali suprastėti pasibaigus kitoms turo rungtynėms.