Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie triuškinančios „Saryaka“ pergalės

2016-01-24
Sportas.lt informacija
Rusijos aukščiausioje lygoje (VHL) triuškinančią pergalę iškovojo Nerijaus Ališausko atstovaaujama Karagandos „Saryarka“ (Kazachstanas) ekipa, kuri namuose 7:1 (1:0, 2:0, 4:1) įveikė Sarovo „HC Sarov“ ledo ritulininkus.

„Saryarka“ atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą 2015 metų spalio mėnesį - tą kartą pergalę rezultatu 3:1 šventė „HC Sarov“ ekipa.

Gynėjas iš Lietuvos rungtyniavo antrame penkete ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie ketvirtojo „Saryarka“ įvarčio bei antrame kėlinyje buvo nubaustas 2 baudos minutėmis.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jere Laaksonenas, po kartą pasižymėjo Ilya Olonovas, Maximas Rogovas, Romanas Blagoy, Pavelas Makhlanovsky ir Antonas Sagadeyev.

Vienintelį įvartį svečiams pelnė Alexanderis Polyakovas.

N.Ališauskas per 37 šio sezono rungtynes įmušė 2 įvarčius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Saryarka“ (72 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 10-ą vietą, o „HC Sarov“ (70 tšk.) tarp 26 ekipų rikiuojasi dešimta.