Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas įmušė įvartį, bet „HC Almaty“ pralaimėjo po pratęsimo

N.Ališauskas įmušė įvartį, bet „HC Almaty“ pralaimėjo po pratęsimo

2014-10-05

Sekmadienį „HC Almaty“ savo arenoje tik po pratęsimo 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) nusileido pajėgiam Kokšetau „Arlan“ klubui.

Nerijus Ališauskas įmušė antrąjį komandos įvartį (13:39 min.), Donatas Kumeliauskas užsidirbo 2 baudos minutes, o Arnoldas Bosas nepasižymėjo. Dar po įvartį „HC Almaty“ klubui pridėjo Aleksandras Trofimovas (4:52) bei pratęsimą išplėšęs Ivanas Zolotuchinas (51:56).

„Arlan“ didvyriu tapo Vladimiras Markelovas. Jis net tris kartus (23:10, 41:34 ir 62:39) pasiuntė ritulį į „HC Almaty“ vartus, o tarp tikslių smūgių buvo ir pergalingas įvartis. Vieną kartą šeimininkų vartininką „nuginkluoti“ pavyko Dušanui Devečkai (8:50).

Pirmadienį šios dvi komandos Almatoje susitiks dar kartą.

„HC Almaty“ (19 tšk.) smuktelėjo į 5-ą turnyrinės lentelės vietą, o „Arlan“ (23 tšk.) užima 2-ą poziciją tarp 10 klubų.