Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas įmušė įvartį, bet „HC Almaty“ nepajėgė užbaigti ketvirtfinalio serijos

2015-03-11
Sportas.lt informacija
Aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos ketvirtfinalio rungtynėse Nerijaus Ališausko atstovaujama Almatos „HC Almaty“ ekipa trečiadienį svečiuose 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) pralaimėjo Atyrau „Beibarys“, bet serijoje iki 4 pergalių vis dar pirmauja 3:2.

Gynėjas iš Lietuvos antrojo kėlinio viduryje (29:56 min.) užsidirbo 2 baudos min., o vos grįžęs ant ledo pelnė pirmąjį „HC Almaty“ įvartį (33:36). Dar vieną tikslų smūgį svečiams atliko Pavelas Ziatkovas (56:47). „HC Almaty“ likus žaisti 1 min. 46 sek. pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, bet išsigelbėti nepajėgė.

„Beibarys“ gretose įvarčiais pasižymėjo Eliezeras Ščerbatovas (1:07), Jevgenijus Ždanovas (28:09) bei Raimondas Vilkoitis (56:18). Beje, antrajame kėlinyje (26:40) E.Ščerbatovas nesugebėjo sėkmingai realizuoti į svečių vartus skirto baudinio.

N.Ališauskas per 59 šio sezono rungtynes įmušė 19 įvarčių ir atliko 20 rezultatyvių perdavimų.

„HC Almaty“ seriją bandys užbaigti šeštadienį, kai namuose priims „Beibarys“ ledo ritulininkus.

Sportas.lt primena, kad reguliariajame sezone „HC Almaty“ (102 tšk.) užėmė 5-ą vietą, o „Beibarys“ (104 tšk.) buvo 4-as.