Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas atliko rezultatyvų perdavimą, „Saryarka“ išplėšė pergalę pratęsime

N.Ališauskas atliko rezultatyvų perdavimą, „Saryarka“ išplėšė pergalę pratęsime

2016-01-20
Dramatišką pergalę Rusijos Aukščiausioje lygoje iškovojo lietuvio Nerijaus Ališausko atstovaujama Karagandos „Saryarka“ (Kazachstanas) komanda, kuri namuose po pratęsimo 4:3 (2:0, 1:2, 0:1, 1:0) įveikė Kazanės „Bars“ (Rusija) ekipą.

Gynėjas iš Lietuvos šį kartą žaidė trečiajame komandos penkete ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo „Saryarka“ įvarčio. Nugalėtojams du įvarčius įmušė Aleksandras Zubrickij (19:09 ir 38:19 min.), o po sykį pasižymėjo Maksimas Beliajevas (17:44) bei pergalingą įvartį pelnęs Romanas Blagojus (61:21).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Vladislavas Boiko (31:08), Eduardas Vasiljevas (39:53) ir Damiras Galinas (43:42).

N.Ališauskas per 35 šio sezono rungtynes įmušė 2 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Saryarka“ (66 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 11-ą vietą, o „Bars“ (42 tšk.) tarp 26 ekipų rikiuojasi 21-a.