Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas atliko pirmą rezultatyvų perdavimą naujame VHL sezone, tačiau jo ekipa pralaimėjo

2015-10-01
Apmaudų pralaimėjimą Rusijos Aukščiausioje ledo ritulio lygoje (VHL) patyrė Nerijaus Ališausko atstovaujamas Karagandos „Saryarka“ (Kazachstanas) klubas, kuris ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1) pralaimėjo Almetjevsko „Neftyanik“ (Rusija) ekipai.

Rungtynių pradžioje „Saryarka“ pirmavo po Jarkko Hattuneno (4:47 min.) įvarčio, bet pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino kiekybine persvara pasinaudojęs Dinaras Chamidullinas (17:41). Trečiajame kėlinyje „Neftyanik“ vėl pasinaudojo kiekybine persvara – įvartį įmušė ir šeimininkus į priekį išvedė Semionas Žerebcovas (44:13). Visgi, nepraėjus nė 2 min. Jegoras Mažuga (46:22) ir, kaip paaiškėjo vėliau, išplėšė pratęsimą. Per papildomą rungtynių laiką „Saryarka“ padėtį sukomplikavo prasižengęs Ilšatas Bilalovas. Svečiai mažumoje gynėsi 1 min. 52 sek., kol galiausiai Aleksejus Jermolajevas (63:22) pasiuntė ritulį į „Saryarka“ vartus ir išplėšė šeimininkams pergalę.

Gynėjas iš Lietuvos žaidė antrajame komandos penkete, rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie J.Hattuneno įvarčio bei išvengė baudos minučių. N.Ališauskui tai buvo pirmasis rezultatyvumo balas šiame VHL sezone. Iki tol lietuvis buvo sužaidęs 4 rungtynes.

„Saryarka“ (10 tšk.) 26 komandų pirmenybėse užima 17-ą vietą, o rungtynėmis mažiau žaidęs „Neftyanik“ (16 tšk.) rikiuojasi 3-ias.

Artimiausias rungtynes „Saryarka“ žais jau spalio 3-ią dieną svečiuose prieš Kazanės „Bars“ (Rusija) ledo ritulininkus.